Placeholder

Pharmasin 500 WSP

По применению фармазина водорастворимого порошка.

SKU: n/a.

Pret tilozīnu jutīgu patogēnu mikroorganismu izraisītu infekcijas slimību (mikoplazmozes, infekcioza sinovīta, boreliozes, nekrotizējošas pneimonijas un enterīta) profilaksei un ārstēšanai cāļiem un tītariem; infekciozs sinusīts tītariem; enzootiskā pneimonija cūkām; enterīts un bronhopneimonija teļiem.

1g pulvera satur: Aktīvā viela: Tilozīna tartrāts 540,96mg (kas atbilst 500mg tilozīna). Palīgvielas: Laktozes monohidrāts.

200g

Iekšķīgai lietošanai kopā ar dzeramo ūdeni mājputniem un cūkām,ar pienu vai piena aizstājēju teļiem. Pharmasin 500 WSP ūdenī šķīstošā pulvera paredzēto devu vispirms ar maisīšanas palīdzību izšķīdina nelielā ūdens daudzumā. Pēc tam iegūto šķīdumu atšķaida ar ūdeni, līdz iegūta vajadzīgā koncentrācija. Ūdens traukus jānovieto drošā, no tiešiem saules stariem pasargātā vietā. Ārstēšanas laikā dzīvniekiem nedot citu dzeramo ūdeni. Ārstēšanai: Mājputniem, tītariem: 1g ūdenī šķīstošā pulvera uz vienu litru dzeramā ūdens 3–5 dienas; Cūkām: 0,5g ūdenī šķīstošā pulvera uz vienu litru dzeramā ūdens 3–10 dienas (ārstēšana jāturpina vēl vismaz 24 stundas pēc caurejas beigšanās); Teļiem: 2g ūdenī šķīstošā pulvera vienam teļam, 2 reizes dienā 7–14 dienas. Pagatavotais tilozīnu saturošais ūdens jāmaina ar svaigi pagatvotu šķīdumu ik pēc 24 stundām. Pienam vai piena aizstājējam preparātu pievieno tieši pirms lietošanas.