Placeholder

Norodine 24

Norodine 24 – šķīdums injekcijām zirgiem, liellopiem, cūkām, suņiem un kaķiem akūtu, subakūtu un hronisku bakteriālas izcelsmes infekcijas slimību ārstēšanai.

Akūtu, subakūtu un hronisku bakteriālas izcelsmes infekcijas slimību ārstēšanai zirgiem, govīm, cūkām, suņiem un kaķiem. Darbības spektrs ietver gan gramnegatīvas, gan grampozitīvas baktērijas, t.sk., streptokokus, stafilokokus, Actinobacilli, Actinomycae, salmonelas, pasterelas, pneimokoki, Proteus, E. coli, korinebaktērijas, Vibrio, Bordetella, Brucella, Klebsiellae un Haemophilae. Var lietot dzīvniekiem, kuriem ir izveidojusies antibiotiku rezistence. Bakteriālas izcelsmes respiratorās infekcijas, t.sk., rinīts, pneimonija, bronhīts un sekundāra bakteriāla infekcija pie vīrusu izraisītas infekcijas, tādas kā vīrusu pneimonija vai mikoplazmu infekcija. Urogenitālā trakta infekcijas (cistīts, vaginīts, uretrīts, nefrīts un metrīts) un gremošanas trakta infekcijas (t.sk., neonatālā diareja un salmoneloze). Citas infekcijas, t.sk., starppirkstu nekrobaciloze, smags mastīts, bakteriāla agalaktija sivēnmātēm un acu, ausu un mutes dobuma infekcijas.

1 ml šķīduma satur:
Aktīvās vielas:
Trimetoprims 40 mg
Sulfadiazīns 200 mg

100ml

Liellopiem un cūkām: Ieteicamā deva ir 15 mg aktīvās vielas uz kg ķermeņa svara (1 ml uz 16 kg ķermeņa svara) intramuskulāri vai lēni intravenozi. Norodine 24 var ievadīt intravenozi, kad nepieciešams ātri sasniegt trimetoprima un sulfadiazīna līmeni asinīs.

Zirgiem: Ieteicamā deva ir 15 mg aktīvās vielas uz kg ķermeņa svara (1 ml uz 16 kg ķermeņa svara) lēni intravenozi.

Suņiem un kaķiem: Ieteicamā deva ir 30 mg aktīvās vielas uz kg ķermeņa svara (1 ml uz 8 kg ķermeņa svara) tikai subkutāni. Ieteicamā injekcijas vieta suņiem ir āda skausta apvidū.

Vieglākos gadījumos, vienreizēja injekcija var būt pietiekama, bet smagākās infekcijas gadījumā ārstēšanu turpina 2 dienas pēc simptomu izzušanas, maksimāli 5 dienas pēc kārtas. Jālieto atbilstoši graduēta šļirce, lai precīzi ievadītu pareizo devu, tas ir sevišķi svarīgi, kad injicē mazas devas.