Placeholder

RX NutriGest N90

Papildbarība suņiem un kaķiem zarnu mikro-floras stabilizēšanai.

NutriGest sastāvā ir svarīgākās fitoķimikālijas un nepieciešamās barības vielas, kā augstas potences probiotisko baktēriju kultūras un glutamīns, kas palīdz atjaunot un uzturēt baktēriju balansu kuņģazarnu traktā un atjaunot bojāto gļotādu. Fruktooligosaharīdi, probiotikām atbilstoša barības viela, baro un stiprina draudzīgās zarnu baktērijas. NutriGest sastāvā ir nomierinoši līdzekļi – alveja, psyllium sēklas un deglicerēta lakrica, kas nomierina iekaisušus gļotādas audus.

2 kapsulas satur: Probiotiskās kultūras (sešu bioaktīvāko dzimtu maisījums) 500 miljoni dzīvu šūnu, L- Glutamīns (brīvās formas aminoskābe) 200mg, Uncaria tomentosa (standartizēts līdz 3% alkaloīdam) 150mg, N-acetil-D-glikozamīns 150mg, Kalcijs (pantotenāts) 100mg, Ingvers (standartizēts Zingiber officinale, kas apgādā ar 4% gaistošo eļļu) 50mg, Fruktooligosaharīdi (FOS) 50mg, Oregona vīnogu sakne (Mahonia repens) 25mg, Ķiploks (Allium sativum – standartizēts 1% kopējā alicīna potenciāls) 25mg, Psyllium sēklas (Plantago ovata) 25mg, Alvejas ekstrakts 25mg, Lakrica (DGL – Glycyrrhiza glabra sakne) 25mg, Folijskābe 50mcg, Vitamīns A 100I.U.

Neaktīvās sastāvdaļas: Želantīns; Glicerīns; Silīcija dioksīds; Ūdens.

90 kapsulas

Lielo šķirņu suņiem 2-3 kapsulas divas reizes dienā. Vidējo šķirņu suņiem 1-2 kapsulas divas reizes dienā. Mazo šķirņu suņiem un kaķiem ½-1 kapsula dienā. Ja nepieciešams devu drīkst dubultot.