Placeholder

Equistro Power Protect

Unikāla dabīgo antioksidantu (no vīnogām iegūts E vitamīns un polifenoli) kombinācija ar augstu bioloģisko vērtību zirgu šūnu integritātes optimizēšanai intensīvas slodzes laikā.

Intensīva piepūle, paaugstināts noslogojums, nervu spriedze vai dažādi patoloģiskie stāvokļi, kuri veicina oksidatīvo stresu, var ietekmēt zirgu elpošanas sistēmas un kustību – muskuļu aparāta darbību, līdz ar to samazinot sportisko sasniegumu. POWER PROTECT ir oriģināla antioksidantu kombinācija, kas apvieno dabisko E vitamīnu un no vīnogu kauliņiem iegūtus polifenolus. POWER PROTECT sekmē zirga šūnu pretestību brīžos, kad tās ir pakļautas palielinātai slodzei, kā arī veicina to atjaunošanos, īpaši atveseļošanās periodā laikā.

Glicerīns, saharoze. Piedevas uz kg: Vitamīni un pro-vitamīni: Vitamīns E/RRR alfa tokoferola acetāts (3a700) 121 700 IU. Aromātiskās vielas: Vīnogu kauliņu ekstrakts 45 160mg. Saistīšanās un anti-aglomerācija: Bentonīts (1m558i) 10 84mg. Analītiskās sastāvdaļas: Ūdens 67%, koptauki 11%, koppelni 4,7%, nātrijs 1,6%, šķiedrvielas 1.5%, kopproteīns 0.25%.

200ml

Papildbarība zirgiem. POWER PROTECT lietošana veicina antioksidantu aizsargspēju atjaunošanu: Gatavojoties intensīvai sporta slodzei;  Pēc intensīvas vai ilgstošas ​​slodzes;  Atveseļošanās laikā pēc akūtām vai hroniskām slimībām.  Ieteicamā deva: Standarta izmēra zirgi (500kg): Sporta vai sacīkšu zirgiem 4 sūkņa spiedieni (= 16ml) aptuveni 3 stundas pirms intensīvas piepūles. Atveseļošanās periodā 2 sūkņa spiedieni (= 8ml) no rīta un vakarā, vismaz 10 dienas. Vieglāki zirgi/poniji: Pielāgot papildbarības daudzumu atbilstoši svaram. Iepakojums: 200ml pudele ar sūkni.