Placeholder

Equistro Flogestan

Ziede ārīgai lietošanai zirgiem muskuļu – skeleta sistēmas darbības stabilizēšanai, ar atvēsinošu vai sildošu iedarbību atkarībā no lietošanas veida.

Equistro Flogestan ir plaši izmantojama izteikti iedarbīga ziede lietošanai uz ādas siltā vai aukstā veidā. Tās sastāvā ir aktīvu stimulējošu vielu kombinācija, kas uzsūcas caur ādu un veicina asinsrites uzlabošanos, tādējādi atjaunojot un spēcinot lokomotoro sistēmu pēc sasprindzinājuma un noguruma.

Sastāvs: alumīnija silikāts, propilēnglikols, ūdens, cinka oksīds, Arnica Montana, benzilalkohols, želatīns, hidroksietilceluloze, Rosmarinus officinalis, mentols, Lavendula angustifolia.

1kg

Lietošana atvēsinošai iedarbībai: pēc nepieciešamības 1 – 2 reizes dienā. Uzklāt 1/2cm biezā kārtā. Pēc laika nomazgāt ar remdenu ūdeni. Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Lietošana sildošai iedarbībai: pirms ziedes uzsildīšanas nedaudz atskrūvēt iepakojuma vāciņu, to nenoņemot, un ievietot traukā ar līdz vārīšanās temperatūrai uzkarsētu ūdeni. Traukam ar uzkarsēto ūdeni jābūt noņemtam no karstuma avota pirms EQUISTRO FLOGESTAN ievietošanas tajā. Atstāt uz 15 -20 minūtēm, pēc tam pirms ziedes lietošanas samaisīt un pārliecināties, vai tā sasilusi līdz ķermeņa temperatūrai.