Placeholder

Enroxil Flavour Tablets 150 mg

Enroxil Flavour Tablets 150 mg – tabletes iekšķīgai lietošanai suņiem gremošanas, elpošanas un uroģenitālā trakta baktēriju izraisītu infekciju, ādas, sekundāru brūču infekciju un ārējās auss iekaisuma ārstēšanai.

Šīs zāles ir paredzētas suņiem gremošanas, elpošanas un uroģenitālā trakta baktēriju izraisītu infekciju, ādas, sekundāru brūču infekciju un ārējās auss iekaisuma ārstēšanai, kad klīniskā pieredze norāda uz enrofloksacīnu kā izvēles zālēm.

Katra tablete satur 150 mg enrofloksacīna. Apaļas, mazliet abpusēji izliektas krēmkrāsas līdz gaiši brūnas tabletes ar iespējamiem baltiem vai tumšākiem plankumiem, vienā pusē ar dalījuma līniju un slīpām malām.

Nepārsniedziet ieteicamo devu. Veterinārās zāles suņiem lieto iekšķīgi pa 5 mg/kg vienu reizi dienā vai dalītās devās divas reizes dienā 5 – 10 dienas ēšanas laikā vai neatkarīgi no ēdienreizēm. Ārstēšanas ilgumu suņiem var pagarināt atkarībā no klīniskās atbildes reakcijas un atbildīgā veterinārārsta lēmuma. Lai nodrošinātu pareizas devas lietošanu un izvairītos no pārāk mazas devas lietošanas, pēc iespējas precīzāk jānosaka ķermeņa masa. Dienas deva liela auguma suņiem ir 1 tablete uz 30 kg ķermeņa masas.