Placeholder

Enroxil Flavour Tablets 15 mg

Enroxil Flavour Tablets 15 mg – tabletes iekšķīgai lietošanai suņiem un kaķiem gremošanas, elpošanas un uroģenitālā trakta baktēriju izraisītu infekciju, ādas, sekundāru brūču infekciju un ārējās auss iekaisuma ārstēšanai.

Šīs zāles ir paredzētas suņiem un kaķiem gremošanas, elpošanas un uroģenitālā trakta baktēriju izraisītu infekciju, ādas, sekundāru brūču infekciju un ārējās auss iekaisuma ārstēšanai, kad klīniskā pieredze norāda uz enrofloksacīnu kā izvēles zālēm.

Katra tablete satur 15 mg enrofloksacīna. Apaļas, mazliet abpusēji izliektas krēmkrāsas līdz gaiši brūnas tabletes ar iespējamiem baltiem vai tumšākiem plankumiem un slīpām malām.

N100

Nepārsniedziet ieteicamo devu. Zāles suņiem vai kaķiem lieto iekšķīgi pa 5 mg/kg vienu reizi dienā vai dalītās devās divas reizes dienā 5 – 10 dienas ēšanas laikā vai neatkarīgi no ēdienreizēm. Ārstēšanas ilgumu suņiem var pagarināt atkarībā no klīniskās atbildes reakcijas un atbildīgā veterinārārsta lēmuma. Lai nodrošinātu pareizas devas lietošanu un izvairītos no pārāk mazas devas lietošanas, pēc iespējas precīzāk jānosaka ķermeņa masa. Dienas deva kaķiem un maziem suņiem ir tablete uz 3 kg ķermeņa masas.